AHLAKSIZLIĞIN ADI FAŞİZM!

Balığın başı koktuysa, kuyruğunu kurtaramazsınız! 
Vurun, öldürün, yok edin sizden olmayanları! Sizin gibi düşünmeyenlere hayat hakkı tanımayın! 
Fazla ince eleyip sık dokumaya gerek yok…

Faşizm için incelik gerekmez. Ne denli hoyrat, ne denli acımasız olursa, o denli mubah!

Zorbalık, hoyratlık, magandalık, kabadayılık, kaba kuvvet ve şiddet bu işin raconu! 
Dün cemaat – iktidar işbirliğiyle sahte deliller, sahte “suç unsurları”, sahte belgeler, sahte bahanelerle, yalanla dolanla, sabaha karşı polislerinizi salıp girdiniz işaretlediğiniz evlere…

Adları İlhan Selçuk ya da Türkan Saylan, Ali Yarbay, Kuddusi Okkır hiç fark etmez.

Onları siz öldürdünüz. Daha dün savcı polis işbirliğiyle, düzmece deliller ve kurmaca mahkemelerle daha nicelerine hayatı zindan ettiniz. Yaşamları ve ocakları söndürdünüz! 


Sizin pisliklerinizi ortaya çıkaran yazarları, gazetecileri yok etmek için onları zindanlara tıktınız. Bilgisayarlarına girdiniz. Yayımlanmamış kitaplardan korktunuz. Rezilliğinizi ortaya koyan makaleleri boğdunuz. Hayatı özgür düşünenlere ve ailelerine zehir ettiniz.

Onları ölüme mahkûm ettiniz… 
Size biat eden, “İstersek seni sinek gibi ezeriz” diyen tetikçilerinizle; beğenmediğiniz gazetenin camlarını indiren, parti bürolarını basan kabadayılarınızla; “Bunları zamanında dövmeliydik” diyen milletvekillerinizle, halkın seçtiği temsilcileri Meclis’ten atmaya kalkışan bakanlarınızla; benden başkasına oy verme diyen, muhalefet eden herkesi vatan haini ilan eden hasta kafalarınızla haliniz gerçekten çok acıklı… Ama size acımıyorum. Çünkü bu ahlaksızlığınızın adı faşizmdir.