2016 KESİN FALINIZ

Bu güne dek insanların ne doğuracaklarını gebeliğin ikinci gününde bilmiş, seçim sonuçlarını haftalarca önce söylemiş olan Bebe Ruhi’nin 2016 öngörülerini sunmaktayız:
 
BALIK Burcu (ünlüler:  Recep T. Erdoğan , Ahmet Davutoğlu, Neriman Köksal, Mezdeke Dansçılarından bazıları)
 
Bu kışı Kuzeyden gelen rüzgarlardan nem kapıp sık sık nezle ve grip olarak geçirebilirsiniz. Türkan Şoray Kanununu benimseyip öyle önünüze gelenle öpüşmeyin;  özellikle  çoluk çocuğu kafasını koparır gibi kaldırıp öpmememiz iyi olur. Soğuklar sizi dondurmadan bir tezek sobası edinin.
 
KOÇ Burcu (ünlüler: Banu Alkan, Bekir Bozdağ, Fatih Ürek)

Bu sene Türkmen Dağı’nı ziyaret etmek, size orada yaşadıklarını söyledikleri Bayır-bucak Türkmenlerini görme sevdanızı erteleyin. Çünkü bu bölgede 2012’den bu yana sadece Çeçen, Uygur, Libya ve Yemenli cihatçılar bulunuyor.  İyisi mi siz Orta Amerika ülkelerini gezin, Popocatapetl Meksikalıları ile tanışın.
 
BOĞA Burcu (ünlüler: Saddam Hüseyin, Pol Pot, Egemen Bağış)
 
Hala neden Nobel almadığınıza mı üzülüyorsunuz? Cumhurbaşkanımıza     vermediklerini  size mi vereceklerdi? Müslüman Liderler Zirvesi’nde ne demişti?  “2,5 milyondan fazla Suriyeliyi misafir ediyoruz. Nobel’e meraklı olduğumuz için konuşmuyorum; Nobel sizin olsun. Sipariş üzerine ödüller dağıtılıyor.Biz ödüller istemiyoruz; biz sadece Allah’ın rızası için koşturuyoruz.”
 
Siz de işte böyle hiç ödül almadan koşmasını öğrenin artık!
 
 
İKİZLER Burcu : Donald Trump, Bülent Ersoy,

YENGEÇ Burcu: Kenan Evren, Marlon Brando.

“2016 da hangi üniversiteden kaç cahile daha fahri doktora verilecek ?”sorunuzu cevaplayalım: “Bundan önceki yıllardakinden ne daha az ne de daha fazla !” 
 
Aslan Burcu: B.Mussolini, Janet Yellen,

Başak Burcu: Beşar Esad, Fatih Terim.

2016 da  Ak Parti de “eş başkan” uygulamasına geçileceğini nerden uydurdunuz ? Bu söylentiyi  yayarak  aklınızca o partinin  aslında “Eşsiz” olan Başkan”ının işini tek başına yapamadığını mı söylemeye çalışıyorsunuz ?  
 
TERAZİ Burcu : Erdoğan Bayraktar, Nil Karaibrahimgil,

AKREP Burcu : Zafer Çağlayan, Celal Talabani.
 
Nihat Zeybekci’nin “ 2016 yılı, Türkiye’nin coştuğu, şahlandığı bir dönem olacak, yeniden yüzde 5’lik büyüme seviyelerine çıkacak ” demesine  öyle sırıtıp, gülüp dolar biriktirmeye kalkmayın. Siz koskoca ekonomi bakanından daha iyi mi bileceksiniz ?

YAY Burcu: Frank Sinatra,Tuğrul Türkeş,

OĞLAK Burcu: Devlet Bahçeli, Kim Jong Un, 

KOVA Burcu: Nikolay Çavuşesku, Ajda Pekkan.  
 
Bu yıl doğum gününüze 200 muhtar davet etmekten vaz geçin. İyisi mi siz yine  dostlarınızla Kumkapı’daki meyhanelerden birine gidin, Girit böreği ve marine levrek yiyip kafayı çekin. Daha nezih olur.