Kullanım Koşulları

www.mgkmedya.com (kısaca MGK Medya) adlı web sitesi sayfalarına ulaşmakla ve site hizmetlerini kullanmakla, bu sitenin bir kullanıcısı olarak aşağıdaki site kullanım koşullarını ve gizlilik sözleşmesini kabul etmiş bulunuyorsunuz. Bu koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmaya devam etmeyin ve siteden çıkınız.

www.mgkmedya.com, işbu Site kullanım koşullarını, üyelik koşullarını, gizlilik politikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer koşulları, kuralları, sözleşmeleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Site yöneticisi tarafından belirlenen ve/veya bu sitede yayınlanan koşulları, kuralları veya sözleşmeleri düzenli olarak incelemek Site kullanıcısının sorumluluğundadır. Kullanıcı incelememiş olsa dahi, siteyi kullandığı sürece yayınlanan değişikliği kabul etmiş sayılır.

www.mgkmedya.com Web sitesine giriş

MGKmedya, burada belirtilmiş kullanım koşulları çerçevesinde web sitesini kullanma iznini vermektedir.

Web Sitesinin hiçbir bölümü MGKmedya tarafından verilen yazılı izin olmadan kopyalanıp dağıtılamaz.

Web Sitesinin hiçbir bölümü tasarlanmış amacı dışında makul bir gerekçe olmadığı takdirde kullanılamaz.

MGKmedya web sitesi, MGKmedya tarafından telif hakkı bulundurulan herhangi bir materyal ya da MGKmedya lisanslı olan mesaj, yazılım, notlar, grafikler, resimler, sesler, müzik, video, enteraktif özellikler (içerik) ve servis imleri, logolardan oluşur. Sitede yer alan materyallerin tümü kopyalamaya karşı ve diğer fikri mülkiyet hakları ulusal hukuk ve uluslararası sözleşme hükümleri çerçevesinde koruma altındadır. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında olan ve diğer yasal mevzuat tarafından eser sahibine tanınan hakların kullanılmasına kesinlikle izin verilmez.

Web sayfasının içeriğinin yeniden üretilmesi, kopyalanması, dağıtılması, yayımlanması, başka bir adrese gönderilmesi, başka bir adreste sergilenmesi, devredilmesi, satılması, lisans altına alınması yasaktır. Bu gibi haklar, Site yöneticisi veya eser sahipleri tarafından yazılı izin verilmediği sürece kullanılamazlar.

MGKmedya, hiçbir kullanıcının önerisi ve düşüncesiyle bağlı değildir. Bu öneri ve tavsiyeleri Sitesinde yayınlamak zorunda değildir. MGKmedya, kullanıcılar arasındaki bağlantı ve ilişkilerden kaynaklanan hiç bir sorumluluğu üstlenmez.

Feragatname

MGKmedya web sitesinin kullanımı ile ilgili olan tüm (hukuki) riskler kullanıcının sorumluluğundadır. Siteyi kullanmasından dolayı ortaya çıkabilecek her türlü yasal sorumluluğu kullanıcı kabul etmiş sayılır. Siteyi kullanmış olmaktan kaynaklanan bir nedenle kullanıcının uğrayabileceği maddi ve hukuksal suçlama ve zararlardan dolayı hiç bir şekilde MGKmedyaya rücu edilemez. Kullanıcı bu konudaki haklarından feragat ettiğini peşinen kabul etmiştir.

Sorumsuzluk

MGKmedya, kullanıcıyı zarara sokacak hiçbir sitenin bağlanmasına aracı olmadığı gibi kullanıcıya zarar verebilecek materyaller de içermemektedir.

MGKmedya aşağıda belirtilen ve benzeri durumlardan dolayı hiçbir sorumluluk üstlenmez:

  • İçerikte kullanılan haber, bilgi ve materyallerden kaynaklanabilecek yanlışlıklar ya da hatalar,
  • İçeriğe (reklamlar dahil) dayalı olarak kullanıcının yapacağı satın alma, başvuru ve eylemler,
  • MGKmedya Sitesine girmiş olmakla oluşabilecek herhangi bir zarar,
  • Kişisel ya da finansal bilgilerinizin üçüncü kişiler tarafından öğrenilmesi, izinsiz veya kötüye kullanılması,
  • Virüs ve çeşitli zararlı programların bilgisayarınıza geçmesi,
  • MGKmedya’nın çalışanları, is ortakları ya da ortakları, servis sağlayıcısı ya da operatörleri ya da MGKmedya ile ilişkili herhangi üçüncü kişi ve kurumlardan kaynaklanacak zararlar,
  • MGK medya yukarıda sayılan durumlar dışında benzer nedenlerden dolayı da hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Yasal Uyarı

Bu siteyi kullanmaya başlamakla birlikte, kullanıcı, MGKmedya yı hertürlü zarardan koruma konusunda sorumluluk üstlenmeyi kabul eder.

Kullanıcı, MGKmedya’nın hiçbir çalışanı, is ortakları ya da ortakları, servis sağlayıcısı ya da operatörleri ya da MGKmedya ile ilişkili herhangi üçüncü kişi ve kurumlara zarar vermeyeceğini ve oluşabilecek tüm zararları karşılayacağını taahhüt eder.

Kullanıcı, fikri mülkiyet hakklarından ya da telif haklarından herhangi birisini ihlal etmesi halinde bu zararları karşılayacağını peşinen kabul ve taahhüt eder.

Kullanıcı, bu koşullarını kabul etme yeterliliğine sahip olduğunu, cezai ve hukuki sorumluluk bakımından yasal yaş sınırlarının üzerinde bulunduğunu kabul eder. (18 yaş sınırının üzerinde ve fiil ehliyetine sahip olduğunu, ya da 13 yaşından büyük olarak yasal veli/aile iznine sahip olarak Siteyi kullandığını kabul eder.)

MGKmedya web sitesi 13 yaş altındaki çocukların kullanımına açık değildir. Bu nedenle yaşınız 13 yaşın altındaysa lütfen MGKmedya sitesini kullanmayın.