Künye

Genel Yayın Yönetmeni 
Mine G. Kırıkkanat

Yazı İşleri Yönetmeni
Duygu Ayoğlu Asova

Teknik Altyapı Yönetmeni 
Gökçe Asova
© 2010-2018 ASOVA.CO

***

MGKmedya.com sitesinin içerik ve işletmesi,  gönüllülük esasına dayalı olup, gerek yönetici, gerekse yazar ve sanatçıların bilabedel katkılarıyla kullanıcılara kültür ürünleri sunulan, amatör bir çalışmadır.

***

Bu sorunun yanıtı, Mine G.Kırıkkanat’ın adını oluşturan ilk harfleri bilenler için “Neden olmasın?”dır. Bilmeyenler de zaten MGKmedya’da yer alacak yazıların, Merak, Gençlik ve Kurgu’ya doğru yol alacak “su” kaynağını bulacaklardır.

Ülkemizde giderek artan özgürlükler ve coştukça coşan demokrasi, yok edilenin yerine hiç olmazsa mizahı, zekayı, kültürü ve birikimi koyarak var olabilecek bilindik medya kaynaklarını kuruttu.

MGKmedya, işte bu düşünce çölünde, yeni seslere, taze düşüncelere, söyleyeceği ve ileteceği pek çok bilgi varken söz verilmeyenlere bir kürsü olmak için var ediliyor.

Bu sitenin okurları, “ihbar hattı”mızda bilip de duyuramadıkları, oysa paylaşmak istedikleri haberlerin yazarı olacaklar.

MGKmedya’nın çekirdek kadrosunu oluşturan zaten yazarlar, klasik medyaya yansımayan, “halkımız anlamaz” diye verilmeye verilmeye gazetecilerin de düşünmeyi ve ilgilenmeyi bıraktıkları konuları, bambaşka açılardan inceleyecekler.

MGKmedya, bildiğini anlatamayan doktorların, mühendislerin, hukukçuların, düşünürlerin ve sanatçıların platformu olacak.

MGKmedya’yı bekleyin, izleyin, eğlenerek düşünmeye başladığınızı ve bilginin bir mutluluk aracı olabildiğini göreceksiniz.

Çok yakında buluşmak üzere.